LOT 3a leaderboard

Jindřichohradecké úzkokolejky opouští technický a provozní ředitel Pavel

JHMD Autor: Zdopravy.cz/Jan ŠindelářJHMD Autor: Zdopravy.cz/Jan Šindelář

Jindřichohradecké místní dráhy (JHMD) musí hledat nového technického a provozního ředitele. Z této funkce a z celé firmy odchází po

Jindřichohradecké místní dráhy (JHMD) musí hledat nového technického a provozního ředitele. Z této funkce a z celé firmy odchází po několika letech Jiří Pavel.

Pavel oznámil svůj odchod v dopise, který rozeslal známým a obchodním partnerům. „Nic netrvá věčně, a proto, po více než pěti letech u firmy JHMD, jsem se rozhodl k poslednímu říjnu ukončit dosavadní činnost pro tuto společnost,“ napsal v dopise Pavel.

Sám se ke konci nechce vyjadřovat. „Psal jste k tomu nějaké otázky panu Čajánkovi, tak počkejte, co vám odpoví,“ řekl Pavel. Boris Čajánek jako předseda představenstva společnosti od pondělí do dotazy serveru Zdopravy.cz neodpověděl.

Už od 21. srpna čeká redakce na jeho vyjádření k žalobě, kterou na firmu podala polská společnost TMGKW ohledně přivlastnění parní lokomotivy Px-48 a motorového vozu Mbxd-2. Čajánek se místo odpovědi dožadoval informace, kde redakce k údajům o žalobě přišla. „O vašem dotazu jsem informoval Policii ČR a dovoluji si vás informovat, že se obracím na právního zástupce společnosti s tím, že nelze vyloučit podání trestního oznámení,“ odpověděl Čajánek. Poté slíbil odpovědi, do dnešního dnes nedorazily.

Právě nepříliš jednoduchá komunikace s Čajánkem je důvodem, proč řada lidí z JHMD už dříve raději odešla.

Pavel přišel do JHMD ze Správy železniční dopravní cesty, kde působil na odboru strategie.

Tagy Boris Čajánek JHMD Jiří Pavel
3 komentáře