FlixBus bude jezdit z Prahy do Splitu každý den, spustí noční linku do Krakova

FlixBus na Florenci. Autor: Zdopravy.cz/Jan SůraFlixBus na Florenci. Autor: Zdopravy.cz/Jan Sůra

Noční linka z Prahy do Krakova bude vyjíždět z pražského autobusového nádraží Florenc čtvrt hodiny před půlnocí.

Počínaje pondělím 9. srpna posílí autobusová společnost FlixBus linku Praha – Split. Zelené autobusy budou nově vyrážet na trasu každý den. FlixBus linku spustil 24. června s frekvencí pětkrát týdně (od středy do neděle, zpět od čtvrtka do pondělí). V úterý 10. srpna pak FlixBus spustí noční linku do Krakova.

„FlixBus vychází vstříc zájmu cestujících a posiluje spoj z Prahy do Splitu,“ uvedla mluvčí FlixBusu Eva Krejčí. Autobus bude z Prahy do Splitu vyjíždět každý den v 16:55. Cestou má zastávky ve Vídni, Štýrském Hradci, Mariboru, Zadaru, Biogradu na Moru, Vodici, Šibeniku a Trogiru. Ve Splitu cestující vystoupí deset minut po deváté ráno. Zpáteční spoj je k dispozici ve 21:10 s příjezdem do Prahy v 13:45. Ze Splitu provozuje FlixBus spojení do dalších chorvatských destinací. Ceny jízdenek začínají na 1 249 korunách.

Noční linka z Prahy do Krakova bude vyjíždět z pražského autobusového nádraží Florenc čtvrt hodiny před půlnocí, příjezd do Krakova je ráno v půl osmé. Spoj zastaví v Brně, Ostravě a Katovicích. Zpátky vyráží v noci ve čtvrt na jedenáct a do české metropole přijede v šest ráno. Jízdenku je možné pořídit od 329 korun.

FlixBus aktuálně nabízí spojení z Prahy do zhruba dvou set míst v tuzemsku i zahraničí.

Tagy FlixBus Praha - Krakov Praha - Split
16 komentářů