Letecké společnosti Letectví

Emirates vypraví okružní let nad SAE. Na oslavu vakcinace

116. Airbus A380 dodaný pro Emirates. Foto: Emirates
116. Airbus A380 dodaný pro Emirates. Foto: Emirates
Na palubu speciálního letu nad Spojenými arabskými emiráty mohou jen cestující s druhou dávkou vakcíny.

Letecká společnost Emirates se připojí na seznam dopravců, kteří vypraví takzvaný let nikam. Zatímco někteří dopravci chtěli lety začínajícími a končícími na stejném letišti připomenout lidem, jaké to je létat, Emirates chce letem „upozornit na pozoruhodný pokrok v očkovacím programu Spojených arabských emirátů“.

Let s Airbusem A380 je naplánován na 10. dubna 2021, potrvá 150 minut. Let je naplánován nad různými místy Spojených arabských emirátů.

Dopravce v tiskové zprávě uvedl, že půjde o událost, která oslavuje úspěchy dosavadního očkovacího programu a stejně tak reprezentuje pokrok společnosti Emirates v oblasti očkování vlastních zaměstnanců, zejména pilotů a palubního personálu. Emirates zároveň využijí let k prezentaci nové třídy Premium Economy.

K dnešnímu dni se v některém z očkovacích středisek společnosti naočkovalo více než 35 000 zaměstnanců Emirates, přičemž dvě dávky už byly aplikovány více než 85 % pilotů a členů palubní posádky. Letenky pro speciální let EK2021 budou k dispozici občanům a obyvatelům SAE, kteří již absolvovali dvoutýdenní lhůtu po druhé dávce vakcíny proti covid-19.

Odebírat
Upozornit na
guest
13 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
kapr antonín

co v tom povezou?

Marie

Souhlasím, že je to vyhazování peněz, ale je dobré, že ukazují svůj velký pokrok světu, třeba to lidi přiměje konečně tu vakcínu schválit i u nás a budeme mít také klid.

jirka

nenechám se testovat ani očkovat nikdy!

Miroslav

Vaše volba. Proč to sem cpete?

jirka

oslava vakcinace? hloupost je to! tak proto

Lukáš

Tak aspoň dřív chcípneš 🙂

Maxmilián

Máme v dnešní nelehký době hodně peněz nazbyt asi, když můžeme poslat 380 jen tak kroužit dvě hodiny nad emirátama s J class letenkou za 12k a výdělek fláknout na charitu. A když se v uzavřený FB skupině letušek EK zvedla vlna nevole a dotazů, byl ten post na hned smazanej a předpokládám že autor má zejtra ráno meeting s manažerkou.
Kdyby ty prachy použili někde, kde to má smysl, místo dalšího ukazování jak velkej maj pindík. Ach ach.

Hřebík v patě

Takové rouhání? Vždyť je to přece A380 a ještě ke všemu od Emirates. Na to se u nás nesmíte ani křivě podívat 😀

Maxmilián

Takhle, já A380 jako letadlo takový nadevše zbožňuju a i do práce se mi jde mnohem radostnějc když jeden z toho mála letu na ní chytnu.
Míra místní vakcinace rozhodně úspěch, tleskám, a tak dále, jen jsem zaplival, protože si myslím, že bychom i přesto v současný době měli mít priority trošku jinde, než dělat takovýhle drahý slávy – vlastně tak trochu k ničemu dobrý.

Žabák

Tak jsem myslel že je to vtip, a ono opravdu. Ale pomáhat v distribuci vakcín holt není ten správný papalášský fejm

mauricio

Je to jen forma reklamy a PR. A to hodne dobra forma. Na bezny lidi tohle pusobi.

Žabák

Ale cílem má výt dělat to co má smysl, a pokud potěšit lidi, tak něčím hodnotnějším než zbytečným apelem na emoce který lidi zapomenou po scrollování dalších pěti příspěvků

Tomas

ach ta zaprděnost…