LOT_PRAGA_X-2021---WWW---III_728x90_new

Dacia je poprvé dvojkou českého trhu s novými auty, prodeje celkově klesají

Dacia Duster, foto: DaciaDacia Duster, foto: Dacia

Rumunská značka Dacia dosáhla v květnu mimořádného úspěchu na českém trhu s novými vozy. Poprvé v historii se stala druhou

Zpět na článek
13 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Myšpul

Já si první Dacii Logan koupil v roce 2005, tehdy to ještě nebyla taková masovka jako dnes. Teď mám druhou a i další auto bude nejspíš Dacia.
Na Slovensku si ji oblíbili rapeři 🙂 https://youtu.be/Q7n4HYpP1I8

Palecek.M

Dacia vás bez problému převeze z A do B. Jen nesmíte mít nehodu, protože bezpečnostní prvky jsou katastrofa. Ale za ty prachy nesmíte čekat zázrak

jirka

Na ta Dacia neni spatna. urcite je lepsi nez 15 let stara Skoda Octavia

ukulele

Nový Duster má upravený podvozek X-trailu první generace, tedy skoro 20 let starý základ. V tomto faktu je schováno vše. Někomu to stačí, ale ty léta jsou znát.

Jan Sova

Fakt je ten, že těch Dacií jezdí po silnicích hodně a nemůžu říct, že jejich řidiči by byly takové brzdy, jako řidiči Fabií…

jirka

Nejvice jdou na Nervy Skoda Octavia-soferi. ti snad nemaj ani mozek jak jedou pomalu

Pavel Novák

Nejvíc kreténů – poměrově – jezdí v černých Audi a BMW. Vyznačují se agresivním předjížděním, „myškováním“, výrazným překračováním rychlostí a obecně způsobují něco, co bych nazval jako „dopravní nepohoda“ ostatním řidičům.

Georg

hodne me zaskocil pocet dacii v rakousku a ve svycarsku…

Marcel

Mám Dacii dokker 1.5 dci 55kw a je to super auto. Všechno odveze a nikdy mne nenechá ve stychu. Jednoduché a relativně pohodlné. Basti jen naftu a pravidelně po 20 000 výměna oleje a filtrů. Za 2,5 roku 80 000 km. Bez problémů. A na dálnici i 170.😄Tak dacka zdar.

Dalibor faldyna

Z bodu A do bodu B odveze tak co …malá spotřeba žádné zbytečnosti v autě a v klidu…ne jako jiní kupují silná auta a potom pořád jen spěchají a ostatní je zdržují proč si jízdu nevychutnat.

železničář v důchodu

Asi je důležitým faktorem především cena …

Georg

dacia asi zere i kus hyundaje, ktery se snazil bojovat o value segment…

Xaver

Jedině dobře. Evropani by měli kupovat evropská auta.