Czech Airlines Technics má nový hangár pro traťovou údržbu

Údržba letounu ATR v hangáru Czech Airlines Technics. Autor: CSATÚdržba letounu ATR v hangáru Czech Airlines Technics. Autor: CSAT

Na Letišti Praha vyrostl nový hangár. Zbudovala ho společnost Czech Airlines Technics ze skupiny Český Aeroholding; rozšíří tak zázemí pro

Na Letišti Praha vyrostl nový hangár. Zbudovala ho společnost Czech Airlines Technics ze skupiny Český Aeroholding; rozšíří tak zázemí pro traťovou údržbu.

„Společnost Czech Airlines Technics právě dokončuje výstavbu nového hangáru, díky kterému vzniknou nové prostory pro traťovou údržbu. Oficiální otevření po získání kolaudační rozhodnutí odhadujeme na konec února či začátek března,“ uvedla tisková mluvčí Czech Airlines Technics Kateřina Pavlíková. Podrobnosti k projektu hodlá firma zveřejnit právě až s oficiálním otevřením.

Traťová údržba (Line Maintenance) je službou aerolinkám, které létají do Prahy. Rozděluje se na pravidelnou a nepravidelnou, kdy je třeba odstranit před letem závadu. Mezi hlavní zákazníky firmy patří ČSA, Travel Service, Aeroflot, Delta, Wizz Air, El Al, British Airways a easyJet.

Firma s více než miliardovým obratem nedávno rozšířila kapacity i pro takzvanou těžkou údržbu.

Tagy Czech Airlines Technics hangár údržba
Žádné komentáře