LOT 3a leaderboard

Air Arabia přidá další linku. Spojí Prahu s Casablancou

Airbus A320-200 společnosti Air Arabia. Foto: Air ArabiaAirbus A320-200 společnosti Air Arabia. Foto: Air Arabia

Praha získá od dubna příštího roku další přímé spojení s Marokem. Nízkonákladová aerolinka Air Arabia, která od prosince začne létat mezi

Zpět na článek
9 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
TS

No o Rayanu, kterej by si pletl světový strany a zkusil (a s pomocí Alláha dokázal) odstartovat z 1000m jsem ještě neslyšel 😉 🙂

PAN

Je cena 3 500 Kč (140 EUR) za zpáteční letenku low-cost aerolinkou oproti běžným leteckým dopravcům, i když se asi nenabízí přímý let z Prahy, odpovídající? Za kolik nabízel (v promo) a aktuálně nabízí letenky do Maroka výše zmiňovaný Ryanair? Má někdo osobní zkušenosti s tímto dopravcem tj. Air Arabia? Děkuji za info a odpovědi.

Jen tak

Nic vam nebrani si tu cenu u ryanu najit.

A … nic horsiho, nez ryanair, uz neexistuje. Kvalitativne to muze byt jen lepsi.

Vojta

Air Arabia přes Sharjah jsem už třikrát letěl a bylo to úplně v pohodě. Letadla určitě pohodlnější než běžné evropské LCC. 30 kg odbavenych zavazadel v ceně a občerstvení za rozumné ceny. Ale už je to skoro 10 let, tedy se to mohlo změnit.

Jarda

Vsadil bych se, ze v pripade Jirky a Lucy se jedna o tu samou osobu ci stranu? 😁 Trolling….

Lucy

Už bylo na čase. Konečně se s mým manželem dostaneme napřímo za celou jeho rodinou. A dá li Bůh (Prorok), vezmeme je s sebou zpět sem. Chtělo by to zde trochu té muslimské kultury. Za sebe mohu říci, že převážně mužská populace v ČR by se mohla od té jejich učit, např. chování k ženám. V něm velmi zaostáváme a třeba můj muž je gentleman každým coulem.

Tom

Vážená Lucy nebo kdo vlastně seš. Mě vůbec nezajímá jestli je Tvůj prorokem nebo kým velectěný manžel či manželka gentleman a kdo by se od něj tady měl a co učit. Tvoje rodiné osobní plky si nech na jiný servery, toto je o letectví, víš….

Jirka

řek bych že spíš bude hodně narváno bude dole v nákladovém prostoru cestou do Evropy 🙂

Mirek

Řekl bych, že snaha být vtipnej dnes nevyšla.