Automobilový průmysl Automobily

AAA Auto expanduje v Polsku, otevírá nové pobočky v Gliwicích a Krakově

Autocentrum AAA Auto. Foto: AAA Auto
Autocentrum AAA Auto. Foto: AAA Auto

Společnost Aures Holdings, provozovatel sítě AAA Auto, expanduje dál za hranicemi. Firma na počátku roku otevře v Polsku další dvě pobočky, za celý loňský rok na polském trhu rostla o zhruba padesát procent.

Největší změnou je nová pobočka v Krakově. Dosavadní pobočka AAA Auto, která fungovala rovněž jako výkupní, se přestěhuje do nové lokality a otevře se zákazníkům v únoru 2019 jako autocentrum s plným servisem. Nová pobočka se bude nacházet v nákupní zóně, její prodejní plocha pojme až 800 automobilů.

Pobočka v Gliwicích bude sloužit především pro výkup ojetých vozidel, plní funkci zázemí pro katovickou pobočku, která se zabývá prodejem i výkupem ojetin. V areálu gliwické pobočky aktuálně stojí přibližně 100 vykoupených automobilů. Pobočka byla koncem loňského roku ve zkušebním módu, nyní se rozjela do ostrého provozu.

Nové pobočky AAA Auto v Gliwicích a Krakově otvíráme proto, abychom vyšli vstříc očekáváním našich zákazníků ze Slezského a Malopolského vojvodství. Ti budou mít nyní přístup k širší nabídce ojetých automobilů různých značek a v různých cenách a rovněž získají lepší možnosti výkupu. Nové pobočky zapadají do expanzní strategie naší firmy pro letošní rok. Cílem je zahušťování pobočkové sítě zejména v Polsku,“ uvedla Karolína Topolová, generální ředitelka společnosti Aures Holdings,

Prodej v polských pobočkách AAA Auto roste. V roce 2018 firma v Polsku podle předběžných výsledků prodala přes 9 000 ojetých automobilů, což je o 3000 více než v roce 2017. V současné době má AAA Auto v Polsku osm poboček, v rámci celé skupiny jich je 46.

tagy
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Siry

jako jedině dobře, ale asi začnu jezdit pro auta k polákům, budou to tam mít levnější než u nás 😀

Michal Nodes

Proč ne? Mají největší výběr, libové ceny a auta jsou jejich. Přesně jak píší pánové níže, pokud člověk hledá jistotu, najde ji právě u nich 🙂

Jirka

Jde vidět, že se Áčkám daří, když takhle expandují. Já sám od nich mám už druhé auto a rozhodně bych do jiného autobazaru nešel. Přeci jen u nich má člověk nějakou tu jistotu.

Rosťa

S tou jistotou máte pravdu, jelikož všechny vozy mají přepsané na sebe, tudíž jistota, že na auto není vedena exekuce atd. Což je výhoda. Já se jednou už takhle spálil při koupi auta na inzerát. No a už nikdy víc. Teď mám auto právě z Áček a vyřizovaní a vše okolo zkrátka na výbornou.

Martin S.

Zrovna v Polsku to potřebují jak sůl já když vidím v čem tam jezdí tak aspoň se jim zvedne ta úroveň a když se bazaru daří tak proč nejít dál