Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Svezte se s párou a Mikulášem údolím řeky Bystřice!

7. prosince 2019

Nenechte si ujít jízdu historickým parním vlakem, který pojede v sobotu 7. prosince z Olomouce do Domašova nad Bystřicí a zpět! Ve vlaku vám bude dělat společnost Mikuláš a jeho družina a děti se mohou těšit na nadílku. Odjíždíme v 8:35 hod. z olomouckého hlavního nádraží.

Zažijte s dětmi Mikuláše na kolejích! V sobotu 7. prosince se v 8:35 hod. vydá z olomouckého hlavního nádraží parní vlak na cestu do Domašova nad Bystřicí. Trasa vede malebným údolím řeky Bystřice. Kromě poutavých výhledů z okna vlaku se můžete těšit i na Mikuláše a jeho pomocníky.

Ti budou dětem rozdávat malou pozornost jako mikulášskou nadílku. Do Domašova nad Bystřicí přijede parní vlak v 9:30 hod, na zpáteční jízdu z Domašova vyrazí v 10:45 hod., návrat do Olomouce hl. n. je plánován na 11:33 hod.

A kolik zaplatíte za jízdenku? Jednosměrná stojí 110 Kč, zpáteční 200 Kč. Jízdenku pro dítě ve věku 6 až 15 let pořídíte za 60 Kč (jednosměrnou), resp. 100 Kč (zpáteční). Za jednosměrnou jízdenku pro dítě do 6 let zaplatíte 20 Kč, zpáteční vyjde na 30 Kč.

Jízdenky koupíte v informacích ČD na olomouckém hlavní nádraží. Předprodej bude zahájen 29. 11. 2019. V předprodeji se prodávají jízdenky s nárokem na místo (do vyčerpání kapacity), v den akce je možné zakoupit jízdenky bez nároku na místo u vlakového personálu (do vyčerpání kapacity).

Plakát

Pořadatel

ČD
Webová stránka:
cd.cz

Místo konání

Olomouc
Olomouc,Česká republika+ Google Mapa

Přidat komentář

Komentovat