ICOM ukázal nové autobusy pro provoz v Jihomoravském kraji, řidiči budou mít prosklenou kabinu

Nové autobusy Setra společnosti ČSAD Ústí nad Orlicí pro provoz v Jihomoravském kraji. Foto: ICOM TransportNové autobusy Setra společnosti ČSAD Ústí nad Orlicí pro provoz v Jihomoravském kraji. Foto: ICOM Transport

Nové autobusy budou jezdit na Blanensku, Boskovicku a Vyškovsku.

ICOM Transport má již většinu nových autobusů, které bude prostřednictvím ČSAD Ústí nad Orlicí zajišťovat provoz pro Jihomoravský kraj. Jde o autobusy Setra 415 LE business a mild-hybridní autobusy Mercedes-Benz Citaro. Nové autobusy představil na svém facebookovém profilu.

Icom nakoupil pro Jihomoravský kraj celkem 51 autobusů, z toho 45 je značky Setra. Jezdit budou v oblasti Vyškovska, Boskovicka a Blanenska, kam nově dopravce vstupuje díky soutěžím Jihomoravského kraje. Autobusy budou jezdit v barvách požadovaných Jihomoravským kraje.

Novinkou bude oddělená a prosklená kabina pro řidiče, která se musí do autobusu ještě doplnit. Pro pohodlnější couvání je zabudovaná zadní kamera s monitorem. Příjemnější cestování zajistí dvě plošiny pro kočárky, světelné informační panely, platební terminál a samozřejmě klimatizace a USB porty.

Pro ICOM je zakázka v Jihomoravském kraji alespoň částečnou záplatou za ztrátu jiných výkonů: ČSAD Ústí nad Orlicí přijde o výkony v Pardubickém kraji.

Nové autobusy Setra společnosti ČSAD Ústí nad Orlicí pro provoz v Jihomoravském kraji. Foto: ICOM TransportNové autobusy Setra společnosti ČSAD Ústí nad Orlicí pro provoz v Jihomoravském kraji. Foto: ICOM TransportNové autobusy Setra společnosti ČSAD Ústí nad Orlicí pro provoz v Jihomoravském kraji. Foto: ICOM TransportNové autobusy Setra společnosti ČSAD Ústí nad Orlicí pro provoz v Jihomoravském kraji. Foto: ICOM TransportNové autobusy Setra společnosti ČSAD Ústí nad Orlicí pro provoz v Jihomoravském kraji. Foto: ICOM TransportNové autobusy Setra společnosti ČSAD Ústí nad Orlicí pro provoz v Jihomoravském kraji. Foto: ICOM TransportNové autobusy Setra společnosti ČSAD Ústí nad Orlicí pro provoz v Jihomoravském kraji. Foto: ICOM TransportNové autobusy Setra společnosti ČSAD Ústí nad Orlicí pro provoz v Jihomoravském kraji. Foto: ICOM TransportNové autobusy Setra společnosti ČSAD Ústí nad Orlicí pro provoz v Jihomoravském kraji. Foto: ICOM TransportNové autobusy Setra společnosti ČSAD Ústí nad Orlicí pro provoz v Jihomoravském kraji. Foto: ICOM Transport
Tagy ČSAD Ústí nad Orlicí ICOM Transport Jihomoravský kraj
57 komentářů